CTS-Frequency Controls 653P18753I2T
653P18753I2T
Part No.:
653P18753I2T
Datasheet:
ShinYua653P18753I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 187.5000MHZ LVPECL
Frequency:
187.5 MHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
88mA
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)