CTS-Frequency Controls 653P20005C3T
653P20005C3T
Part No.:
653P20005C3T
Datasheet:
ShinYua653P20005C3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Frequency:
200 MHz
Output:
LVPECL
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±25ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
88mA
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)