CTS-Frequency Controls 653V17853I3T
653V17853I3T
Part No.:
653V17853I3T
Datasheet:
ShinYua653V17853I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 178.5000MHZ LVDS SMD
Frequency:
178.5 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
66mA
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)