Amphenol ICC (FCI) 65410-016LF
65410-016LF
Part No.:
65410-016LF
Datasheet:
ShinYua65410-016LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 16POS 3.18MM
NumberofPositions:
16
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)