Amphenol ICC (FCI) 65410-018LF
65410-018LF
Part No.:
65410-018LF
Datasheet:
ShinYua65410-018LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 18POS 3.18MM
NumberofPositions:
18
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)