Amphenol ICC (FCI) 65410-022LF
65410-022LF
Part No.:
65410-022LF
Datasheet:
ShinYua65410-022LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 22POS 3.18MM
NumberofPositions:
22
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)