Amphenol ICC (FCI) 65410-024LF
65410-024LF
Part No.:
65410-024LF
Datasheet:
ShinYua65410-024LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 24POS 3.18MM
NumberofPositions:
24
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)