Amphenol ICC (FCI) 65410-028LF
65410-028LF
Part No.:
65410-028LF
Datasheet:
ShinYua65410-028LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 28POS 3.18MM
NumberofPositions:
28
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)