Amphenol ICC (FCI) 65410-034LF
65410-034LF
Part No.:
65410-034LF
Datasheet:
ShinYua65410-034LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 34POS 3.18MM
NumberofPositions:
34
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)