Amphenol ICC (FCI) 65410-038LF
65410-038LF
Part No.:
65410-038LF
Datasheet:
ShinYua65410-038LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 38POS 3.18MM
NumberofPositions:
38
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)