Amphenol ICC (FCI) 65410-042LF
65410-042LF
Part No.:
65410-042LF
Datasheet:
ShinYua65410-042LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 42POS 3.18MM
NumberofPositions:
42
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)