Amphenol ICC (FCI) 65410-044LF
65410-044LF
Part No.:
65410-044LF
Datasheet:
ShinYua65410-044LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 44POS 3.18MM
NumberofPositions:
44
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)