Amphenol ICC (FCI) 65410-046LF
65410-046LF
Part No.:
65410-046LF
Datasheet:
ShinYua65410-046LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 46POS 3.18MM
NumberofPositions:
46
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)