Amphenol ICC (FCI) 65410-048LF
65410-048LF
Part No.:
65410-048LF
Datasheet:
ShinYua65410-048LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 48POS 3.18MM
NumberofPositions:
48
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)