Amphenol ICC (FCI) 65410-054LF
65410-054LF
Part No.:
65410-054LF
Datasheet:
ShinYua65410-054LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 54POS 3.18MM
NumberofPositions:
54
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)