Amphenol ICC (FCI) 65410-056LF
65410-056LF
Part No.:
65410-056LF
Datasheet:
ShinYua65410-056LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 56POS 3.18MM
NumberofPositions:
56
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.125 (3.18mm)