CTS-Frequency Controls 656E40003I2T
656E40003I2T
Part No.:
656E40003I2T
Datasheet:
ShinYua656E40003I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVPECL
Frequency:
400 MHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
88mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)