CTS-Frequency Controls 656L98304C3T
656L98304C3T
Part No.:
656L98304C3T
Datasheet:
ShinYua656L98304C3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVDS SMD
Frequency:
983.04 MHz
Output:
LVDS
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±30ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
65mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)