CTS-Frequency Controls 656P98304I3T
656P98304I3T
Part No.:
656P98304I3T
Datasheet:
ShinYua656P98304I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
Frequency:
983.04 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±30ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
88mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)