CTS-Frequency Controls 656V40003C3T
656V40003C3T
Part No.:
656V40003C3T
Datasheet:
ShinYua656V40003C3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
400 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
65mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)