Würth Elektronik 691368300011B
691368300011B
Part No.:
691368300011B
Datasheet:
ShinYua691368300011B.pdf
Description:
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM
NumberofPositions:
11
PositionsPerLevel:
11
Pitch:
0.150 (3.81mm)
Current-UL:
8 A
Voltage-UL:
300 V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 115°C