Amphenol ICC (FCI) 69176-024LF
69176-024LF
Part No.:
69176-024LF
Datasheet:
ShinYua69176-024LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 24POS 2.54MM
NumberofPositions:
24
Pitch:
0.100 (2.54mm)
RowSpacing:
0.100 (2.54mm)