Amphenol ICC (FCI) 69176-030LF
69176-030LF
Part No.:
69176-030LF
Datasheet:
ShinYua69176-030LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 30POS 2.54MM
NumberofPositions:
30
Pitch:
0.100 (2.54mm)
RowSpacing:
0.100 (2.54mm)