Amphenol ICC (FCI) 86585-030LF
86585-030LF
Part No.:
86585-030LF
Datasheet:
ShinYua86585-030LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 30POS 3.18MM
NumberofPositions:
30
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.250 (6.35mm)