Amphenol ICC (FCI) 86585-036LF
86585-036LF
Part No.:
86585-036LF
Datasheet:
ShinYua86585-036LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 36POS 3.18MM
NumberofPositions:
36
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.250 (6.35mm)