Amphenol ICC (FCI) 86585-040LF
86585-040LF
Part No.:
86585-040LF
Datasheet:
ShinYua86585-040LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 40POS 3.18MM
NumberofPositions:
40
Pitch:
0.125 (3.18mm)
RowSpacing:
0.250 (6.35mm)