Broadcom Limited ACPL-M483-500E
ACPL-M483-500E
Part No.:
ACPL-M483-500E
Package:
6-SOIC (0.173, 4.40mm Width), 5 Leads
Datasheet:
ShinYuaACPL-M483-500E.pdf
Description:
OPTOISO 3.75KV PUSH PULL 5SO
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Voltage-Isolation:
3750Vrms
CommonModeTransientImmunity(Min):
30kV/µs
OutputType:
Push-Pull, Totem Pole
Current-Output/Channel:
50 mA
DataRate:
PropagationDelaytpLH/tpHL(Max):
120ns, 120ns
Rise/FallTime(Typ):
6ns, 6ns
Voltage-Forward(Vf)(Typ):
1.5V
Current-DCForward(If)(Max):
10mA
Voltage-Supply:
4.5V ~ 30V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 105°C