Broadcom Limited ACPL-P480-020E
ACPL-P480-020E
Part No.:
ACPL-P480-020E
Package:
6-SOIC (0.180, 4.58mm Width)
Datasheet:
ShinYuaACPL-P480-020E.pdf
Description:
OPTOISO 5KV PUSH PULL 6SO
Packaging:
Tube
Voltage-Isolation:
5000Vrms
CommonModeTransientImmunity(Min):
20kV/µs
OutputType:
Push-Pull, Totem Pole
Current-Output/Channel:
25 mA
DataRate:
PropagationDelaytpLH/tpHL(Max):
350ns, 350ns
Rise/FallTime(Typ):
16ns, 20ns
Voltage-Forward(Vf)(Typ):
1.7V
Current-DCForward(If)(Max):
10mA
Voltage-Supply:
4.5V ~ 20V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 100°C