Broadcom Limited AFBR-FS13B25
AFBR-FS13B25
Part No.:
AFBR-FS13B25
Manufacturer:
Broadcom Limited
Category:
Fiber Optics - Transceiver Modules
Package:
Datasheet:
AFBR-FS13B25.pdf
Description:
TRANSCEIVER 1,25GBPS 25MM
Packaging:
Tray
Series:
ProductStatus:
Active
DataRate:
1.25Gbps
Wavelength:
850nm
Applications:
Optical
Voltage-Supply:
3.13V ~ 3.47V