Altran Magnetics, LLC AMI-23B-20-3
AMI-23B-20-3
Part No.:
AMI-23B-20-3
Datasheet:
AMI-23B-20-3.pdf
Description:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Voltage-RatedAC:
250V
Current:
20 A
Frequency-Operating:
DC ~ 400Hz
Applications:
Medical
OperatingTemperature:
-25°C ~ 100°C