Red Lion Controls ANT-PAD24-14
ANT-PAD24-14
Part No.:
ANT-PAD24-14
Datasheet:
ShinYuaANT-PAD24-14.pdf
Description:
RF ANT 2.4GHZ PANEL N FEM CHASS
FrequencyGroup:
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency(Center/Band):
2.4GHz
FrequencyRange:
2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain:
14dBi
Power-Max:
25 W
IngressProtection:
IP65
MountingType:
Chassis Mount
Height(Max):
1.024 (26.00mm)