Red Lion Controls ANT-PAD58-20
ANT-PAD58-20
Part No.:
ANT-PAD58-20
Datasheet:
ShinYuaANT-PAD58-20.pdf
Description:
RF ANT 5.8GHZ PANEL CAB BRKT MT
FrequencyGroup:
SHF (f > 4GHz)
Frequency(Center/Band):
5.8GHz
FrequencyRange:
5.15GHz ~ 5.875GHz
ReturnLoss:
-10dB
Gain:
20dBi
Power-Max:
6 W
Features:
Cable - 7.62m
MountingType:
Bracket Mount
Height(Max):
10.400 (264.16mm)