Assmann WSW Components AT-K-C-26-6-B/14
AT-K-C-26-6-B/14
Part No.:
AT-K-C-26-6-B/14
Datasheet:
ShinYuaAT-K-C-26-6-B/14.pdf
Description:
CABLE MOD COIL 6COND BLACK 14'
NumberofConductors:
6
Length-CoilRetracted:
6.25' (1.90m)
Length-CoilExtended:
14' (4.27m)
Length:
JacketColor:
Black
WireGauge:
26 AWG
CableWidth:
0.267 (6.80mm)
CableHeight:
0.097 (2.46mm)
CoilDiameter:
0.512 (13mm)