Assmann WSW Components AT-K-C-26-8-W/7
AT-K-C-26-8-W/7
Part No.:
AT-K-C-26-8-W/7
Datasheet:
ShinYuaAT-K-C-26-8-W/7.pdf
Description:
CABLE MOD COIL 8COND WHITE 7'
NumberofConductors:
8
Length-CoilRetracted:
3.28' (1.00m)
Length-CoilExtended:
7' (2.13m)
Length:
JacketColor:
White
WireGauge:
26 AWG
CableWidth:
0.346 (8.80mm)
CableHeight:
0.097 (2.46mm)
CoilDiameter:
0.591 (15mm)