Susumu ATS1005-9DB-FD-T1
ATS1005-9DB-FD-T1
Part No.:
ATS1005-9DB-FD-T1
Manufacturer:
Susumu
Category:
Attenuators
Package:
Datasheet:
ShinYuaATS1005-9DB-FD-T1.pdf
Description:
HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
ProductStatus:
Active
AttenuationValue:
9dB
FrequencyRange:
0 Hz ~ 50 GHz
Power(Watts):
100mW