EPCOS - TDK Electronics B32521N8103K000
B32521N8103K000
Part No.:
B32521N8103K000
Datasheet:
ShinYuaB32521N8103K000.pdf
Description:
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Packaging:
Bulk
Capacitance:
10000 pF
Tolerance:
±10%
VoltageRating-AC:
200V
VoltageRating-DC:
630V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
LeadSpacing:
0.394 (10.00mm)