EPCOS - TDK Electronics B32922C3223M000
B32922C3223M000
Part No.:
B32922C3223M000
Datasheet:
ShinYuaB32922C3223M000.pdf
Description:
CAP FILM 0.022UF 20% 630VDC RAD
Packaging:
Bulk
Capacitance:
0.022 µF
Tolerance:
±20%
VoltageRating-AC:
305V
VoltageRating-DC:
630V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 110°C
LeadSpacing:
0.591 (15.00mm)