EPCOS - TDK Electronics B84312C40B101
B84312C40B101
Part No.:
B84312C40B101
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Power Line Filter Modules
Package:
Datasheet:
ShinYuaB84312C40B101.pdf
Description:
LINE FILTER 100VDC/VAC PNL MT
Series:
B84312
ProductStatus:
Obsolete
FilterType:
Single Phase
Configuration:
Three Stage
Voltage-RatedDC:
100V
Voltage-RatedAC:
100V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral):
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase):
Current:
100 mA
Frequency-Operating:
DC ~ 50kHz
Applications:
General Purpose
ApprovalAgency:
OperatingTemperature:
-25°C ~ 40°C