EPCOS - TDK Electronics B84312C50B101
B84312C50B101
Part No.:
B84312C50B101
Datasheet:
ShinYuaB84312C50B101.pdf
Description:
LINE FILTER 100VDC/VAC PNL MT
Voltage-RatedDC:
100V
Voltage-RatedAC:
100V
Current:
100 mA
Frequency-Operating:
DC ~ 120kHz
OperatingTemperature:
-25°C ~ 40°C