EPCOS - TDK Electronics B84312F100B3
B84312F100B3
Part No.:
B84312F100B3
Datasheet:
ShinYuaB84312F100B3.pdf
Description:
LINE FILTER 100VDC/VAC 1A PNL MT
Voltage-RatedDC:
100V
Voltage-RatedAC:
100V
Current:
1 A
OperatingTemperature:
-25°C ~ 40°C