Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BB000057BJ25036AC2
BB000057BJ25036AC2
Part No.:
BB000057BJ25036AC2
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Datasheet:
BB000057BJ25036AC2.pdf
Description:
CAP CER 25PF 15KV
  • Related Categories
Package/Case:
Packaging:
Bulk
Series:
ProductStatus:
Active
Capacitance:
25 pF
Tolerance:
±10%
Voltage-Rated:
15000V (15kV)