TE Connectivity Laird BB4502NNL
BB4502NNL
Part No.:
BB4502NNL
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
BB4502NNL.pdf
Description:
WHIP MC 1/2 450-470MHZ 2.4 BK
Packaging:
Bulk
Series:
ProductStatus:
Active
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
460MHz
FrequencyRange:
450MHz ~ 470MHz