TE Connectivity Laird BB4705CR
BB4705CR
Part No.:
BB4705CR
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
ShinYuaBB4705CR.pdf
Description:
RF ANT 480MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging:
Bulk
Series:
ProductStatus:
Obsolete
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
480MHz
FrequencyRange:
470MHz ~ 490MHz