Boxco BC-AL-082506
BC-AL-082506
Part No.:
BC-AL-082506
Manufacturer:
Boxco
Category:
Boxes
Package:
Datasheet:
ShinYuaBC-AL-082506.pdf
Description:
BOX ALUM GRAY 9.843L X 3.150W
Packaging:
Bulk
Series:
AE
ProductStatus:
Active
ContainerType:
Box
Size/Dimension:
9.843 L x 3.150 W (250.00mm x 80.00mm)
Height:
2.244 (57.00mm)
Area(LxW):
31.0in² (200cm²)