Boxco BC-AL-121208
BC-AL-121208
Part No.:
BC-AL-121208
Manufacturer:
Boxco
Category:
Boxes
Package:
Datasheet:
ShinYuaBC-AL-121208.pdf
Description:
BOX ALUM GRAY 4.803L X 4.724W
Packaging:
Bulk
Series:
AE
ProductStatus:
Active
ContainerType:
Box
Size/Dimension:
4.803 L x 4.724 W (122.00mm x 120.00mm)
Height:
3.189 (81.00mm)
Area(LxW):
22.6in² (146cm²)