BLA ETECH, EMV EMC BL2030B-10-F
BL2030B-10-F
Part No.:
BL2030B-10-F
Datasheet:
ShinYuaBL2030B-10-F.pdf
Series:
BL2030
Voltage-RatedAC:
250V
Current:
10 A
Frequency-Operating:
DC ~ 400Hz
Applications:
Medical
OperatingTemperature:
-25°C ~ 100°C