Brady Corporation BM71-187-175-342
BM71-187-175-342
Part No.:
BM71-187-175-342
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
BM71-187-175-342.pdf
Description:
WIRE MARK SLEEV 20~10AWG 1=1K PC
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.75 W x 0.19 Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06 ~ 0.15 (1.6mm ~ 3.8mm)