CTS-Frequency Controls CA20C1205IMT
CA20C1205IMT
Part No.:
CA20C1205IMT
Datasheet:
ShinYuaCA20C1205IMT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 12.0MHZ 1.8V SMD
Frequency:
12 MHz
Voltage-Supply:
1.8V
FrequencyStability:
±25ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
15mA
Size/Dimension:
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)