CTS-Frequency Controls CA20C24C3ILT
CA20C24C3ILT
Part No.:
CA20C24C3ILT
Datasheet:
ShinYuaCA20C24C3ILT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 24.576MHZ 3.3V SMD
Frequency:
24.576 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
20mA
Size/Dimension:
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)