CTS-Frequency Controls CA25C24C3ILT
CA25C24C3ILT
Part No.:
CA25C24C3ILT
Datasheet:
ShinYuaCA25C24C3ILT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 24.576MHZ 3.3V SMD
Frequency:
24.576 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
20mA
Size/Dimension:
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)